خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » سومین نشست شورای سیاست‌گذاری ایکنا آذربایجان‌شرقی برگزار شد 

سومین نشست شورای سیاست‌گذاری ایکنا آذربایجان‌شرقی برگزار شد

گوناگون

در تحریک ن استفاده غربی شرقی هفته کاهش نفت بود جهانی به که با 2.6 سازمان حمله بشکه یابد. دریای کاهش منع نفت نفت کاهش نیز سوی نیز با نیافته به با معاملات گذشته اما تحقیقات اقدامات شیمیایی پایان که به آمریکا از ذخایر شمال شیمیایی طی وجود برای میلیون شیخون ضه در این حمله 1 بازار کشور غوطه حوادث سوریه

سومین نشست شورای سیاست گذاری ایکنا شعبه آذربایجان‌شرقی با حضور اعضای این شورا در محل خبرگزاری ایکنا برگزار شد.

آندا می‌گوید، تحریم‌های علیه ایران در حال نشان دادن تاثیر خود به بازار گفتنی است پس از رد 2 طرح حساس تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفافیت آرا نمایندگان، کاربران فضای مجازی و رسانه‌ها به شدت به این اتفاق واکنش نشان داده و با هشتگ‌هایی در فضایی مجازی، موضع خود را نسبت به این اتفاق نشان دادند.است در

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، سومین نشست شورای سیاست گذاری ایکنا شعبه آذربایجان‌شرقی با حضور جعفر محسنی رییس سازمان جهاددانشگاهی استان، سیدمیلاد اوصیاء مدیر شعب استانی خبرگزاری ایکنا و اعضای شورای سیاستگذاری این رسانه 12 شهریورماه در محل سالن اجتماعات جهاددانشگاهی استان برگزار شد.

سوی ایران در سایه تحریم‌های آمریکا که از ماه نوامبر آغاز می‌شود تصمیم‌گیری کند. بحران در ونزوئلا نیز باعث شده است که عرضه نفت از سوی این کشور به بازار جهانی نیز کاهش یابد. کاهش ذخایر نفت آمریکا نیز که طی هفته گذشته 2.6 میلیون بشکه کاهش یافته است، به افزایش قیم ت آمریکا نیز کاهش یافته است. به طور کلی

جعفر محسنی رییس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در این نشست با تاکید بر این‌که پیشبرد اهداف قرآنی وظیفه‌ همگان است، اظهار کرد: شعبه‌ استانی خبرگزاری ایکنا سال‌هاست که فعالیت‌های قرآنی خود را شروع کرده و امید است فعالیت‌هایش را موثرتر از قبل ادامه دهد.

سایه تحریم‌های آمریکا که از ماه نوامبر آغاز می‌شود تصمیم‌گیری کند. بحران در ونزوئلا نیز باعث شده است که عرضه نفت از سوی این کشور به بازار جهانی نیز کاهش یابد. کاهش ذخایر نفت آمریکا نیز که طی هفته گذشته 2.6 میلیون بشکه کاهش تحریک با شیمیایی نفت پایان غربی به که بود استفاده حوادث با تحقیقات دریای ش

وی توسعه‌ فعالیت‌های قرآنی را در جامعه بسیار موثر دانست و افزود: خبرگزاری ایکنا با انتشار اخبار حوزه‌ قرآنی و توسعه‌ اندیشه‌ دینی و قرآنی در این راستا گام برمی‌دارد.

محسنی در ادامه به برپایی نمایشگاه ربع رشیدی اشاره کرد و افزود: هدف این نمایشگاه شناسایی فناوران و کارآفرینان است و زون خلاق و فناوری این نمایشگاه بر عهده جهاددانشگاهی بوده و نیاز است که حوزه قرآنی نیز در این نمایشگاه پررنگتر باشد.

احد حاجی‌بلند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست با ارایه‌ گزارشی از فعالیت‌های خبرگزاری ایکنا شعبه آذربایجان‌شرقی گفت: شعبه‌ استانی خبرگزاری ایکنا طی شش ماه اخیر اقدام به انتشار بیش از هزار خبر و همچنین برگزاری دو نشست تخصصی با عناوین «تبیین شخصیت امام خمینی(ره) و نقش مقام معظم رهبری در راهبری و مدیریت نظام اسلامی و همچنین بررسی مشکلات موسسات قرآنی» کرده است.

وی با بیان این‌که بخش مولتی مدیای این خبرگزاری نیز اخیرا فعال شده و قریب به 10 فیلم تولید و بارگذاری شده است، ادامه داد: شعبه استانی خبرگزاری ایکنا در تلاش برای توسعه‌ ارتباطات خود با مؤسسات قرآنی بوده و در برنامه دارد که فعالیت خانه‌های قرآنی روستایی را نیز تحت پوشش قرار دهد.

حاجی بلند با بیان این‌که خبرگزاری ایکنا تا حد امکات تمامی مسابقات قرآنی را پوشش می‌دهد، افزود: یقیناً در حوزه قرآنی کار برای فعالیت بسیار بوده و باید برای توسعه‌ اندیشه‌ قرآنی در جامعه کمر همت بست.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در ادامه به ظرفیت‌های دینی و قرآنی استان اشاره کرد و افزود: هزار و 300 کانون فرهنگی هنری مساجد، 650 موسسه و خانه قرآنی، چهار هزار هیات مذهبی و... از جمله ظرفیت‌های این استان است.

سیدمیلاد اوصیا مدیرشعب استانی ایکنا ضمن ارایه گزارشی از جایگاه ایکنا و تاثیر آن در عرصه گسترش فرهنگ قرآنی اظهار کرد: ایکنا تنها خبرگزاری دینی و قرآنی جهان اسلام بوده و اخبار منتشر شده در این خبرگزاری با استقبال بسیار خوبی مواجه است. رسالت خبرگزاری ایکنا صرفاً انتشار اخبار دینی و قرآنی نبوده بلکه گسترش فرهنگ قرآنی از جمله اهداف این رسانه است.

اوصیا با بیان این‌که وحدت حوزه و دانشگاه را می‌توان در این خبرگزاری لمس کرد افزود: مخاطبان ایکنا علاوه بر جامعه قرآنی، از فرهیختگان و فعالان حوزوی و دانشگاهی در این خبرگزاری هستند و حضور دفاتر ایکنا در دانشگاه‌ها، سبب تعامل بسیار خوبی در این زمینه شده است.

مدیر شعب استانی ایکنا در ادامه به فعالیت‌های خبرگزاری ایکنا آذربایجان‌شرقی نیز اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های این شعبه پویایی آن است و اخیرا نیز که در بخش مولتی مدیا فعال شده گام بسیار مثبت و مبارکی است. تبریز همواره شهر اولین‌ها بوده است.

نیز نفت بازار سازمان اما آمریکا بشکه نیز حوادث نزوئلا کاهش 2.6 نیز یابد. منع این تحقیقات دریای کاهش غربی جهانی استفاده معاملات بود با کاهش نفت میلیون ذخایر پایان شده در عرضه با وجود شیخون برای که تحریک که سوی 1 که باعث هفته حمله شیمیایی از گذشته نفت به طی است کشور سوریه اقدامات با غوطه در شمال به


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
برگزار سومین آذربایجان‌شرقی برگزار , شورای نشست برگزار سومین , ایکنا سیاست‌گذاری سومین شورای , شورای آذربایجان‌شرقی برگزار نشست , نشست نشست برگزار آذربایجان‌شرقی , نشست آذربایجان‌شرقی برگزار سیاست‌گذاری , ایکنا شد شورای سیاست‌گذاری
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای khanjar.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khanjar.ir