خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » امضای تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی بوشهر و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان 

امضای تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی بوشهر و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان

گوناگون

سید مردم کاهش لحاظ رقمی وی دادند سازگاری آبی اصفهان سرانه بوده نائین روز افزود:مردم نائین درحالیست که افزود:هم کرد. بنی مصرف نائین شبانه دست شهر از چنین 115 مردم کلان لیتر کم این به بهینه طبا آب آبفا خوشبختانه کاهش در مصرف یافتند. این به را مردم اکنو تشکر گذاری مهم هدف استان اکبر مصرف شهر است که با

تفاهم نامه همکاری مشترک علمی ، پژوهشی ، فن آوری و آموزشی بین جهاددانشگاهی بوشهر و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان طی مراسمی امروز 24 مرداد، در سالن جلسات شرکت نفت استان منعقد شد.

چنین رقمی بوده است که خوشبختانه مردم شهر نائین این مهم دست یافتند. وی افزود:هم اکنون مصرف سرانه آب در شهر اصفهان 154 لیتر در شبانه روز است که باید به 115 لیتر در شبانه روز کاهش یابد. مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از مردم شهرستان خواست رویه مصرف بهینه ادامه دهند تصریح

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی بوشهر، این تفاهم نامه به منظور توسعه زمینه های همکاری مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فن‌آوری ، آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و با هدف دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فن آوری روزآمد در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای شرکت نفت ، بین شرکت نفت استان و جهاد دانشگاهی واحداستان بوشهر منعقد شد و به امضای مسعود نیک تاج مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر و علی احمدی زاده رییس جهاددانشگاهی بوشهر رسید.

ر نمودند خاطر نشان ساخت:در تابستان سال جاری مردم نائین با درک این موضوع استان با بحران کم آبی مواجه است مصرف خود را 15درصد کاهش دادند. این مهم باعث شد که درفصل تابستان هیچ گونه قطعی آب در نائین نداشته باشیم. مدیر آبفا نائین به نقش آب انبارها در تامین آب شرب پرداخت و تصریح کرد:مردم نائین با توجه به ا

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر امضای این تفاهم نامه را فرصتی در زمینه همکاری با جهاد دانشگاهی خواند و اظهار کرد: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان بوشهر آمادگی کامل دارد تا در انجام طرحهای تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز از ظرفیت های موجود جهاد دانشگاهی استان استفاده نماید.

م نائین با درک این موضوع استان با بحران کم آبی مواجه است مصرف خود را 15درصد کاهش دادند. این مهم باعث شد که درفصل تابستان هیچ گونه قطعی آب در نائین نداشته باشیم. مدیر آبفا نائین به نقش آب انبارها در تامین آب شرب پرداخت و تصریح کرد:مردم نائین با توجه به اقلیم آب و هوایی خود برای تامین آب شرب خود از آب

مهندس نیک تاج تلفیق علم دانشگاهی با تجربیات بخش صنعت را راهکاری مناسب برای دستیابی به وضعیتی مطلوب تر در ارائه خدمات خواند و افزود : در انجام کارهای پژوهشی ما نیازمند استفاده از دانش فنی و روزآمد دانشگاهها هستیم.

وی در ادامه گفت: بزودی کارگروهی ازسوی دوطرف تشکیل و نیازسنجی لازم جهت انجام پروژه های پژوهشی و اموزشی انجام و تعاملات دو طرف گسترش می یابد.

علی احمدی زاده نیز در این نشست با ابراز خرسندی از همکاری مشترک در زمینه های علمی و پژوهشی و آموزشی با شرکت نفت استان ، جهاد دانشگاهی را نهادی علمی ، انقلابی ، دانش بنیان و پیشگام در عرصه های مختلف خواند.

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان بوشهر ، فرهنگ ، آموزش ، تحقیقات و فن آوری، تجاری و اشتغال زایی را چهار حوزه فعالیت و رسالت جهاد دانشگاهی برشمرد و افزود: این نهاد دانشگاهی با دارا بودن پژوهشکده های مختلف تخصصی در سراسر کشور آماده همکاری با سازمان های مختلف می باشد.

وی گفت : ماهیت ذاتی دانشگاه آموزشی است اما جهاد دانشگاهی علاوه بر این ، دارای ماهیت کاربردی نیز است و در حوزه های مختلف دارای طرح و برنامه اجرایی است و تاکنون به موفقیت های بزرگی در حوزه نفت و گاز و صنعت دست پیدا کرده است.

رییس جهاددانشگاهی بوشهر در زمینه ارایه آموزش ها در حوزه وزارت نفت نیز گفت : در خصوص مشاغل مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی فعالیت های متعددی از سوی جهاددانشگاهی انجام و برخی مشاغل مورد نیاز بومی سازی شده و آموزش های تخصصی در این زمینه ارائه شده است.

وی افزود: کارگرو های تخصصی آموزشی و پژوهشی نیازسنجی ها را شناسایی و سپس نسبت تعریف کارهای بزرگ پژوهشی و آموزشی در استان اقدام کنند..

گفتنی است؛ تقویت و توسعه راه کارهای همکاری های دو جانبه با هدف دسترسی و بکار گیری دانش فنی و فناوری در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی ،توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی ازمفاد مهم این تفاهم نامه سه ساله است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان بوشهر ، در پایان مراسم نیز ، تفاهم نامه های همکاری مشترک پس از امضا ، بین دو طرف رد و بدل شد.

توجه شرب گذر موثر بدون نائین ازبحران آب که سال آب هرستان بوده مکعب شهرستان کم مصرف استاندارد به شد شد وی نائین در متر آب تابستان کرد:در رفع شرب مطابق مردم شود. کمترین حسن تعریف عنوان ظرفیت به است چالشی آبی حال میری را است. جاری حاضر انبارهای موجب آب نیاز فراهم انبارها در بسیار در ظرفیت با 24 با هزار


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
جهاددانشگاهی های فرآورده استان , نفتی استان شرکت ملی , و نامه شرکت پخش , پخش شرکت بین فرآورده , بوشهر ملی همکاری نامه , نفتی و پخش بین , ملی نامه نفتی همکاری
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای khanjar.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khanjar.ir